COOLER MASTER

Obudowy komputerowe Cooler Master

Obudowy Cooler Master charakteryzują się jakością wykonania, wytrzymałyością materiałów, z których zostały wykonane oraz niesamowitym designem. Każdy entuzjasta samodzielnego składania komputerów znajdzie w ofercie coś dla siebie.

W swoim portfolio obudów komputerowych Cooler Master posiada wszystkie możliwe wielkości, począwszy od Full Tower, przez Midi, Mini, Micro Tower a na Mini ITX skończywszy.

W ofercie wystepują tańsze proste obudowy oraz większe z oknami, z możliwością montażu chłodzenia wodnego oraz z obsługą beznarzędziową.


Obudowy Cooler Master w naszym sklepie on-line
Chłodzenie procesorów

Firma Cooler Master jest producentem wysoko wydajnych rozwiązań chłodzenia podzespołów komputerowych. Jedną z takich grup produktowych jest chłodzenie procesora. Każda osoba wie, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej temperatury pracy procesora aby cały komputer działał stabilnie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo opcje chłodzenia powietrznego jak i chłodzenia wodnego. Każdy z tych produktów jest wykonany z dbałością o każdy szczegół, z najlepszych materiałów zapewniających maksymalne przeniesienie ciepła z chłodzonego procesora na zewnątrz obudowy.


Chłodzenie procesorów Cooler Master w naszym sklepie on-line
Zasilacze komputerowe Cooler Master

Firma Cooler Master oferuje zasilacze standardowe, pół modularne i modularne. Produkty te charakteryzują się wysoką sprawnością potwierdzoną certyfikatami 80 PLUS. Są stworzone dla osób ceniących sobie wysoką jakość komonentów użytych w zasilaczach co ma bezpośrednie rpzełożenie na ich wydajność.

Zasilacze modularne i pół modularne gwarantują zachowanie porządku wewnątrz obudowy komputera oraz niezakłócony przepływ powietrza, co skutkuje obniżenie temperatury wewnątrz komputera.


Zasilacze komputerowe Cooler Master w naszym sklepie on-line

ZALEŻY CI NA WYSOKIEJ JAKOŚCI?

Gwarantujemy, że zakup podzespołów Cooler Master sprawi, że Twój komputer będzie działał stabilnie i bezawaryjnie przez długi czas.

Sklep on-line