Oferta

NAPRAWA KOMPUTERÓW STACJONARNYCH

Posiadasz w domu komputer stacjonarny? Wbrew pozorom, masz ogromne szczęście! Naprawa komputerów stacjonarnych jest łatwiejsza i szybsza niż Ci się wydaje! Zamiast zbędnego kombinowania i majsterkowania przy urządzeniach, z naprawą których nie masz na co dzień do czynienia, zadzwoń do ASKOMP. Zrobimy to sprawnie, skutecznie, w atrakcyjnej cenie.

Naprawa zasilaczy

Rozpoznanie: Nie możesz uruchomić swojego komputera?

Naprawa: Weryfikacja i naprawa lub wymiana zasilacza na nowy. Istnieje możliwość występowania innej przyczyny powyższej sytuacji, dlatego zanim zdecydujesz się na wymianę zasilacza, skonsultuj się z ASKOMP i nie wydawaj pieniędzy w zbędny sposób.

Naprawa płyt głównych

Rozpoznanie: Obserwujesz, że praca Twojego komputera jest niestabilna i prawdopodobnie coś mu dolega?

Naprawa: Lokalizacja, pomiary i naprawa usterki co w większości przypadków oznacza wymianę wybrzuszonych kondensatorów. Po tym zabiegu komputer znowu zaczyna działać stabilnie.

Czyszczenie z zkurzu

Rozpoznanie: Twój komputer wyłącza się bez powodu lub nadmiernie się nagrzewa? Najprawdopodobniej jest to problem z układem chłodzącym. Zlekceważenie tego przypadku prowadzi najczęściej do uszkodzenia newralgicznych układów na płycie głównej a nagłe wyłączanie nawet do uszkodzenia twardego dysku.

Naprawa: Demontaż komputera i całego układu chłodzącego, wyczyszczenie i konserwacja obudowy, podzespołów i wentylatora, usunięcie i nałożenie nowej pasty termoprzewodzącej na procesor oraz kartę graficzną.

ZGŁASZANIE AWARII

Awarię komputera możesz zgłosić telefoniczie lub mailowo. Kniknij poniżej.

Kontakt